KURUMSAL
ok

Sorun Varsa Çözüm NAKSA!

Naksa Danışmanlık olarak yola çıktığımız günden itibaren birçok projede sorumluluk alarak müşterilerimizin kendi sektörlerinde ya da bizim yönlendirdiğimiz sektörlerde hayata geçirdiğimiz birçok başarılı projeye imza atmanın vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle bugün milyonlarca TL proje gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız. Naksa Danışmanlık olarak merkezimize “insan” odağını koyduk ve bu doğrultuda hareket ettik.İlk günden bugüne dek dürüst, ahlaklı, iş disiplini olan, bilgili, alanında tecrübe sahibi ve müşterilerimiz, paydaşlarımız için geliştirdiğimiz projeleri kendi işi gibi benimseyen kaliteli ve karakterli bir ekip kurduk. Hiçbir zaman cinsiyet, dil, din,ırk ve siyasi görüş ayırt etmeksizin; güvenilir, dürüst, tutarlı, sorumluklarını bilen ve bilinçli yaklaşımıyla çalışanlarının niteliğini sürekli artırarak bireysel gelişimlerine katkıda bulunan kurumsal bir firma olduk. Bilgiyi değere dönüştürme amacıyla kurulan firmamız olgun, bilinçli, tecrübesiyle müşterilerine rakipleri açısından fark yaratan hizmetler sunmaktayız. Naksa danışmanlık olarak hem ülkemize karşı hem de paydaşlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak hareket etmekteyiz.Böylece hem müşterilerimizin sektörde büyümesini hem de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktayız. Karşılıklı güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarına cevap vererek, bu alanda başarıyı hedefleyen Naksa; “Sorun Varsa Çözüm NAKSA!” sloganıyla hizmetlerine devam etmektedir.


 
Naksa Danışmanlık olarak müşterilerimize birçok sektörde hibe ve teşvik programlarından faydalandırarak, bugüne kadar 50 milyon TL destek alarak projelerin hazırlık aşamasından bizzat tamamlanmasına ve bu projelerin bölegeye olumlu etkilerini gözlemleyerek Türkiye’de 10 ilde farklı farklı sektörlerde birçok başarılı projeye imza attık. Bunun yanı sıra hem yurtiçi hemde yurtdışında çeşitli kurum ve kuruluşların sağlamış olduğu destekleride takip ederek yerel ve ulusal bazda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

Danışmanlık - Mühendislik - Proje

 

Misyon & Vizyon

Misyonumuz:
İnovasyona önem veren, ar-ge ile kendini sürekli geliştiren, geleceğe yön veren öncü firmalar arasında yer almak isteyen, bilgiyi olabildiğince verimli şekilde değere dönüştürerek ve bunu yaparken kendi yorumunu, imzasını atan bir firma olmak.
 
Vizyonumuz:
Üretmiş olduğumuz kaliteli projeleri hem yerel bazda ileriye taşımak, hem de uluslararası platformlarda gerçekleştirdiğimiz projelerin ışığında adından söz ettiren, uluslararası projelerde görev alan bir firma olmak.