İstanbul’da evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken asansörlü Mehmet Çolakoğlu Nakliyat‘ı aramak olacaktır. 14 kat çıkabilen asansörümüz ile Türkiye’nin her yerine asansör hizmeti veriyoruz. Asansörle ev eşyası taşımanın en iyi tarafı taşınacağınız bina ile sorun yaşama olasılığınız kalmıyor. Ayrıca; ev eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görme olasılıkları ise %90 oranında azalmaktadır

Asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat Kimdir?

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat Kimdir? Mehmet Çolakoğlu Nakliyat,1953 yılından beridir evden eve nakliyat hizmeti veren Türkiye’nin en seçkin Nakliyat Şirketidir. Mehmet Çolakoğlu Nakliyat, konusunda uzman olup, eşya taşımacılığı , depolama hizmeti ve ofis taşıması alanlarında en iyisi olduğunu referansları ile gösteren bir nakliyat şirketidir.

Neden Mehmet Çolakoğlu?

Firmamız Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat ismi ile çakıştığından dolayı asıl ünvanı olan MEHMET ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT ismini kullanmaktadır. Sizlerin bizleri daha kolay bulabilmesi adına markamız olan Mehmet Çolakoğlu olarak hizmetinizdeyiz. Detaylar; 444 55 97 ve Sosyal medya hesaplarımızda.

Mehmet Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat’ın deposu var mı?

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında 5000m2 olmak üzere toplam 4 adet depolama alanımız bulunmaktadır. Depolarımızda ev eşyası ,ofis malzemeleri, kışlık ev eşyası, oto lastiği gibi enva-i çeşit eşya barındırılmakta ve depolanmaktadır. Fiyat almak için hemen arayın.

evden eve nakliyat