İstanbul ilinde kurulmuş olan firmamız, kuruduğu günden itibaren nakliyat sektörünün ileri gelen firmaları arasında yer almıştır. Nakliyat, bir eşyanın veya malzemenin bir yerden başka bir yere nakledilmesidir. Nakliyat hizmeti güven gerektirmektedir. Müşterinin teslim ettiği malzemeler ve eşyalar güvenli bir şekilde hedeflenen noktaya varmalıdır. Firmamız, ev, ofis, fabrika, kurum gibi mekanların taşımasını yaparken müşterilerinin güvenini almaktadır. Bu güne kadar hep en iyi ve en güvenilir hizmeti vermek için çalışmış bir firmayız.

Sektörde güven oluşturmak kolay değildir. Dünya çapında gerçekleşen teknolojik ilerlemeleri takip etmekteyiz. Lojistik altyapımızı devamlı yenilemekteyiz. Düzenli eğitimler verdiğimiz personelimizin her biri alanında deneyimli ve tecrübelidir. Genç, dinamik, uzman kadromuz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için büyük gayret sarf etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet eden firmamız taşıdığı bütün ürünleri ve eşyaları sigorta altına almaktadır.

En iyi Evden eve nakliyat şirketiyiz!

Mehmet Çolakoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama hizmetleri

Taşıma sonrasında müşteriden eşyaları kontrol etmesi istenir. Hasar oluşmaması için her türlü tedbiri almamıza rağmen elde olmayan nedenlerden hasar oluşmuş ise müşterimizden belirlemesini isteriz. Müşterimizin belirlediği hasarları karşılayarak memnuniyet sağlayarak yolumuza devam ederiz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler için sitemizde açık adresimiz ve sabit telefonlarımıza yer vermekteyiz.

İletişim numaralarımızdan arayarak veya açık adresimizde yer alan ofisimize gelerek nakliye hizmetimizi satın almak isteyen müşterilerimizle yetkili elemanlarımız görüşür. Yapılan görüşmenin netleştirilmesi, fiyat belirlemesi ve paketleme ihtiyaçlarının listelenmesi için müşterimizin evinde veya mekanında randevulaşırız. Ekspertiz raporu adına firmamız buna çok önem vermektedir. Randevu neticesinde belirlemeler yapılır. Müşterimizle, bütün taşınma detaylarının yer aldığı bir sözleşme imzalarız. Taşınmayı, sözleşmemizde yer alan detayların her birine uyarak yerine getirmekteyiz.  Hizmetleriyle öncü olan firmamız üstlendiği bütün görevleri üstün başarı ile neticelendirmiştir. Taşıma yetki belgesine ve nakliyat ile ilgili diğer belge ve sertifikalara sahip olan firmamız müşterilerini memnun edecek profesyonelce bir hizmet sunmaktadır. İnsanlar yüksek fiyatlar ödeyerek aldıkları ve manevi değeri olan eşyalarına zarar gelmemesini istemekte son derece haklılar. Firmamız, müşterilerinin bu haklı isteklerini göz önünde bulundurarak kaliteli, emniyetli, başarılı ve sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Eşya ve ürün taşımacılığını kusursuz hale getiren bazı hususlar vardır. Firmamız sektördeki başarılı konumunu bu hususlara dikkat ederek elde etmiştir

Misyonumuz

Firmamız teknolojinin gelişmelerini ve sektördeki değişiklikleri yakından takip etmektedir. paketleme için gelişmiş malzemeler kullanır. Battaniye ve koli ile sınırlı kalmaz. Paketlenecek ürünün özelliğine göre yeni geliştirilen malzemeleri kullanır. Kullanıldığımız malzemelerle eşyaların hasar görmemesini sağlarız.

Vizyonumuz

Geniş araç filosuna sahibiz. Taşımanın gerçekleştirileceği aracın büyüklüğü nakliyenin güvenli ve hasarsız gerçekleştirilmesi adına çok önemlidir. Taşıma yapacağımız aracı eşyaların yoğunluğuna göre belirlemekteyiz. Az eşya büyük araçta veya çok eşya küçük araçta zarar görür. Eşyaları araca yerleştirme konusunda görevlendirilen özel elemanlarımız vardır. Bu elemanlarımız eşyaları en profesyonel şekilde yerleştirerek özel malzemeler ve iplerle sabitlerler. Sabitlenmesine rağmen uygun ebatlarda araç kullanılmaması hasara neden olur. Bundan dolayı eşyalara göre araç ebadını belirlemekteyiz.

Nakliyat; tecrübe, bilgi birikimi ve teknoloji gerektiren iş sahasıdır. Bu alanda yapılan hizmetlere en doğru notu müşteriler verir. Firmaların kalitesini anlamak ve verdikleri hizmetin başarısını ölçmek için müşteri yorumlarına bakılmalıdır. Firmamız müşterilerinin yorum yaparak notunu vermesine, öneri ve taleplerini ifade etmesinden memnun olmaktadır. Her yorum, isteki, talep ve eleştiri firmamızın ufkunu açan bir ışık olmaktadır.

Piyasada çok sayıda firma bulunmakta. Firmalar arasında öncü konumdaki firmamızı seçmeniz için çok fazla nedeniniz var. Sektörde geçirilen yıllarda kazandığımız tecrübe, kalite, dürüstlük, güven, saygı, müşteri memnuniyeti odaklı olmamız, kararlılık, sonuç odaklı hizmetimiz, yenilikçi, gelişime açık anlayış, farklılık, ekip çalışmamız firmamızı tercih etme nedenleriniz arasında olacaktır.  Resmi ve yasal şartlar çerçevesinde hizmet veren firmamız bu güne kadar gerçekleştirdiği işlerin hiçbirinde olumsuz ve şikayet içeren bir netice ile karşılaşmamıştır. Firmamızın hizmetleri sadece evden eve nakliyatla sınırlı değildir. Firmamızın hizmetleri;

  • Evden eve nakliyat
  • Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Villa taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Fuar taşımacılığı
  • Tekstil ve ürün taşımacılığı
  • Eşya depolama

Doğru firma seçtiğinizde hasarsız ve başarılı sonuç elde edersiniz. Firmamızı seçtiğinizde aradığımız başarılı sonuca ulaşacaksınız. Referanslarımız, başarılı, kaliteli ve güvenli hizmetimizin bir ispatıdır. Geçersiz bahaneler sunarak müşteri kaybetmek değil, her şartta çözüm sunarak müşteri kazanma odaklı hizmet vermekteyiz. Her türlü taşımacılık işlerinizi güvenle firmamıza emanet ederek stressiz, zahmetsiz taşınmanın keyfini sürebilirsiniz.